+48 733 591 701

Pon.- Pt. 9 - 20 | Sob - 9 - 15

ZACNY BARBER

KONTAKT Z NAMI

Umówienie wizyty

+48 733 591 701

Kontakt e-mail

biuro@zacnybarber.pl

Zacny Barber Rzeszów

ul. Lwowska 6 (w budynku Frac, 1 piętro)

  ZACNY BARBER - Barbershop Rzeszów
  4.7
  Na podstawie 185 opinii
  powered by Google
  Patryk DrausPatryk Draus
  16:24 19 Jun 23
  Polecam to miejsce z całego serca 😉 Super atmosfera aż nie chce się schodzić z fotela. Podziękowania dla barbera Rafała profesjonalna obsługa klienta, wysoka kultura osobista, miła rozmowa na poziomie. Lepszego miejsca nie znajdziecie.
  Kamil WiechKamil Wiech
  12:27 19 Jun 23
  Świetne miejsce, uśmiechnięci i profesjonalni w swoim fachu! Miło spędzony czas na fotelu, wysokiej jakości obsługa, narzędzia oraz produkty stosowane podczas usługi. Serdecznie polecam!
  Paweł ŻabówkaPaweł Żabówka
  20:56 11 Jun 23
  Serdecznie polecam Barbershop ZACNY BARBER. Wielkie podziękowania dla Barbera - Klaudiusza za profesjonalizm, przyjazną atmosferę, wielką kulturę osobistą. Co miesięczne spotkania z Klaudiuszem to 60 minut relaksu, rozmów na poziomie, żartów w punkt i serdeczności do klienta. Jestem po 6 wizytach w salonie i zawsze wracam z uśmiechem. Jeszcze raz Wielkie Dzięki dla Klaudiusza i ZACNY BARBER.
  Łukasz PerleckiŁukasz Perlecki
  15:17 31 May 23
  Najlepszy barber w mieście, każdy facet, który chce zadbać o wygląd swojej fryzury i brody - powinien odwiedzić to miejsce. Ekipa dobiera odpowiedni styl pod każdego klienta, używa profesjonalnych kosmetyków. Atmosfera nie do podrobienia. Polecam każdemu, który szuka naprawdę profesjonalnej usługi!
  OskarekOskarek
  18:53 25 Apr 23
  Bardzo przytulne miejsce i obsługa na wysokim poziomie. Już na samym wejściu widać klasę berberów, pełna kultura. Pan Klaudiusz zrobił coś niesamowitego z moimi włosami i brodą, jeszcze żaden Barber mnie tak mile nie zaskoczył bo pokazałem mu zdjęcie o co mniej więcej mi chodzi a on wykonał swoją pracę perfekcyjnie. Jestem bardzo zadowolony z pracy Klaudiusza i polecam wszystkim
  js_loader
  Scroll to top